Přeskočit na navigační menu Přeskočit vlastní obsah
Apartmán Švadlenka Rokytnice

Apartmán Švadlenka
Rokytnice

aktivní relaxace
Horní Rokytnice 108
512 45 obec Rokytnice nad Jizerou
Telefon: +420 603 806 187
Email: ubytovani@apartmansvadlenka.cz

Cyklistika

Apartmán Švadlenka Rokytnice nabízí příznivcům cyklistiky velmi dobrou dostupnost do okolních míst, jako jsou Harrachov, Vysoké nad Jizerou, Paseky nad Jizerou, Benecko, Mísečky, atd. Před Švadlenkou nasednete na kolo, přímo na značené cyklistické stezce a můžete se ihned vypravit do blízkého i dalekého okolí. Opravdová křižovatka cest „Ručičky" je vzdálena cca 1km od apartmánu.

Budete-li si chtít v často náročném hornatém terénu usnadnit stoupání je Vám po celých Krkonoších k dispozici několik lanovek, které fungují celoročně a jsou uzpůsobeny pro přepravu kol. To platí i o rokytnické lanovce dráhy Horní Domky končí 700m od Švadlenky a po vrstevnici dojedete až k apartmánu. Kola a psi jsou přepravováni zdarma.

Od června do září jsou také připraveny Krkonošské cyklobusy, jejichž cílem je přiblížit cyklisty na vrcholky hor. Každý autobus přepraví 15 - 20 kol.

Jízdou na kolech v okolí Apartmánu Švadlenka - Rokytnice možná zhubnete nějaké to kilo, ale odměnou vám určitě bude pohodový relax bez starostí a stresu v kombinaci s poznáním nádherné krkonošské přírody.

V apartmánu vám jsou k dispozici typy na výlety s přesným popisem trasy.

Cykloturistická mapa okolí Rokytnice

Apartmán Rokytnice
     Výhled z balkonu apartmánu