Přeskočit na navigační menu Přeskočit vlastní obsah
Apartmán Švadlenka Rokytnice

Apartmán Švadlenka
Rokytnice

aktivní relaxace
Horní Rokytnice 108
512 45 obec Rokytnice nad Jizerou
Telefon: +420 603 806 187
Email: ubytovani@apartmansvadlenka.cz

Stravování

Stravování je možné pojmout několika způsoby od vlastního vaření (v apartmánu je Vám k dispozici kompletně vybavená kuchyň) po stravování v okolních restauracích.

V zimní sezóně je po svazích sjezdovek množství bufetů, ale i restaurací, kde je možné se dobře najíst. Moderní prostředí včetně dětského koutku najdete v restauraci u spodní lanovky Lysé hory (v blízkosti lyžařské školičky), restaurace Zalomený a mnohé další. Celoročně je pak otevřena restaurace Lovčenka u horní stanice lanovky Horní Domky a především restaurace na Dvoračkách (resp. Štumpovka). V zimě k ní dojedete na lyžích, v létě je to procházkou od Švadlenky cca 1,5km.

Osvědčeným místem je určitě chata Skácelka, cca 80m od Švadlenky. Tuto nově zrekonstruovanou, stylovou restauraci můžete využít nejen v době lyžování, ale snadno se k ní ze Švadlenky dostanete i ve večerních hodinách. Bývá otevřena celoročně.

Samozřejmě se můžete vydat i do vzdálenějších míst v Rokytnici, do centra za restauracemi, diskotékou, bowlingem, nákupy, apod.

Po několika sezónách bez vlastní restaurace, by se v sezóně 2015/16 měla na Švadlence otevřít zbrusu nová možnost občerstvení. Bude sice vzdálená cca 30m od hlavní budovy, ale zato by provoz neměl rušit hosty toužící po klidu či spánku. Doufejme, že plány ještě nepřekazí počasí.

Apartmán Rokytnice
     Výhled z balkonu apartmánu