Přeskočit na navigační menu Přeskočit vlastní obsah
Apartmán Švadlenka Rokytnice

Apartmán Švadlenka
Rokytnice

aktivní relaxace
Horní Rokytnice 108
512 45 obec Rokytnice nad Jizerou
Telefon: +420 603 806 187
Email: ubytovani@apartmansvadlenka.cz

Apartmán - úchvatný výhled do údolí

Prostorný, moderní a pohodlný apartmán (85m2) je situován na jih a jak z balkónu, tak z obou pokojů nabízí překrásný výhled do údolí Rokytnice a okolní krajinu. Apartmán je vhodný až pro 8 osob.

Zdarma wi-fi připojení.

Popis místností:

Apartmán Švadlenka Rokytnice - obývací pokoj Obývací místnost (30m2) - velká prosklená stěna - obývací pokoj s východem na balkón se pyšní velikou prosklenou stěnou, a tak přímo z pokoje máte nádherný výhled. K dispozici je vám dvou sedačka, rozkládací troj sedačka (lůžko Š160cm), TV, DVD, satelit a velká nástěnná reliéfová mapa Krkonoš.

Apartmán Švadlenka Rokytnice - kuchyně Kuchyň s jídelním koutem - je spojená s obývacím pokojem, plně vybavená včetně varné konvice, lednice, mrazáku, dvouvařiče, trouby, myčky a domácí pekárny na chléb.

Apartmán Švadlenka Rokytnice - ložnice Ložnice (15m2) - dvou postel (Š160) s kvalitními ortopedickými rošty Vám zabezpečí spokojený a hlavně zdravý spánek. Snadno rozkládací křeslo nenabízí již takové pohodlí jako postel, ale je dostatečně pohodlné nejen pro dítě, ale i dospělou osobu.

I z ložnice se velkými prosklenými dveřmi dostanete na balkón.

Ložnice II (8m2) Dvou postel (Š180cm) + postel (Š90cm) kolmo nad dvou postelí ve výšce 140cm. Matrace, polštáře i přikrývky jsou vhodné pro alergiky. Ložnice je oddělena závěsem od předsíně.

Apartmán Švadlenka Rokytnice - koupelna Koupelna (8m2) - prostoná koupelna disponuje dvou umyvadlem, sprchovým koutem, vanou, WC, pračkou a fénem. Součástí je i podlahové topení a žebříkový radiátor, které poskytují maximální pohodlí a komfort.

Předsíň (8m2) Poskytuje dostatek manipulačního prostoru. Dvě velké zabudované skříně a botníky pak poskytnou dostatek prostoru úložného.

Balkón (10m2) Bezpochyby oceníte překrásný výhled od dalekého okolí. Jako na dlani budete mít nejen městečko Rokytnici, ale za příznivého počasí dohlédnete až na Ještěd.

Uzamykatelná lyžárna/sklep (10m2) Pár metrů od hlavního vchodu (o jedno patro níže než apartmán) najdete prostornou a plně uzamykatelnou místnost, kterou lze využít jako lyžárnu, sklad horských kol, apod. Každý apartmán v budově disponuje svým vlastním sklepem.

Apartmán Švadlenka Rokytnice Rokytnice - dětský pokoj Pro děti Nová cestovní postýlka (bez lůžkovin), jídelní židlička, nočník, koberec na skákání panáka, knížky a hry.

Půdorys apartmánu

Stravování

Nejvhodnější formou stravování je vlastní kuchyně. Můžete však zvolit i další varianty, viz. Podrobnější informace…..

Apartmán Rokytnice
     Výhled z balkonu apartmánu