Přeskočit na navigační menu Přeskočit vlastní obsah
Apartmán Švadlenka Rokytnice

Apartmán Švadlenka
Rokytnice

aktivní relaxace
Horní Rokytnice 108
512 45 obec Rokytnice nad Jizerou
Telefon: +420 603 806 187
Email: ubytovani@apartmansvadlenka.cz

ZA SNĚHU

GPS souřadnice: 50°43'44.917"N, 15°28'43.995"E

Přímo u parkoviště začíná oficiální trasa pro nejrůznější sněžná vozidla. Stačí si vybrat a požadovaný dopravní prostředek povolat na vám vyhovující hodinu. Vyloženi budete i se všemi zavazadly přímo u vchodu Švadlenky. Kromě řady nezávislých dopravců, si můžete objednat rolbu sloužící výhradně pro obsluhu apartmánů a restaurace Švadlenka (není v ceně ubytování).

Nemáte-li příliš mnoho zavazadel, máte samozřejmě možnost se do apartmánu dostat i bez využití plně motorizované varianty a to následujícími třemi způsoby.

LANOVKA + PĚŠKY nebo na LYŽÍCH

můžete využít parkoviště Rokytka s kapacitou 700 míst. V uplynulých sezónách sloužilo parkoviště návštěvníkům ZDARMA. Přímo z rohu parkoviště vás lanová dráha „Horní Domky" vyveze o více než 1200m výše (převýšení 253m).

Z horní stanice lanovky můžete ke Švadlence dojít nebo dojet na lyžích po zimní cestě udržované rolbami. Cesta je téměř po rovině a vzdálenost od lanovky ke Švadlence necelých 700m.

NA LYŽÍCH

z horní stanice lanovky Horní Domky sjedete k vleku "Montaz" a pak po sjezdovce až ke vchodu Švadlenky.

PĚŠKY

v případě, že se rozhodnete celou cestu zdolat pěšky, doporučujeme zaparkování na parkovišti Rokytka. Čekají vás necelé 2km stoupání po žluté značce, nejdříve po silnici (1300m), pak po turistické cestě (450m), která bývá i v zimě prošlapána. Vyjdete na udržované cestě a Švadlenku budete mít po pravé straně (150m).

Apartmán Rokytnice
     Výhled z balkonu apartmánu