Přeskočit na navigační menu Přeskočit vlastní obsah
Apartmán Švadlenka Rokytnice

Apartmán Švadlenka
Rokytnice

aktivní relaxace
Horní Rokytnice 108
512 45 obec Rokytnice nad Jizerou
Telefon: +420 603 806 187
Email: ubytovani@apartmansvadlenka.cz

Letní aktivity

Užitečné odkazy

Vyhledávač turistických tras v Krkonoších

Cyklistika - Krkonoše a jejich okolí nabízí celou řadu cyklistických tras, jejichž počet se každoročně zvyšuje. Apartmán Švadlenka je ideálním výchozím bodem. „...více o cyklistice"

Turistika - Rokytnice nabízí nepřeberné množství značených turistických tras, které Vás zavedou až na vrcholky našich krásných hor, Polska nebo výlety do blízkého okolí. Apartmán se Nachází přímo na modré a žluté turistické značce, nedaleko od známého rozcestí Ručičky. Velkým pomocníkem vám mohu být krkonošské cyklobusy, které jezdí od června do září.

V apartmánu vám jsou k dispozici typy na výlety s přesným popisem trasy.

Grasskiing - letní varianta Vašeho oblíbeného sportu - lyžování. Vyzkoušejte travní lyže! K zapůjčení veškeré potřebné vybavení (hole, helmu, lyžařské boty chrániče atd.), vyvezete se lyžařským vlekem a můžete jet! S naší Benefit kartou obdržíte v půjčovně slevu 20%.

Vyjížďky na koních a v kočáře - zatoužíte-li po nevšedním zážitku, můžete si okolní přírodu vychutnat ze sedla koně či si z dobového kočáru prohlédnou město Rokytnici.

Lanové centrum - nachází se v Krkonošském národním parku na soutoku řeky Jizery s Mumlavou. Areál otevřený v roce 2003 se rozkládá na ploše cca 5.500 m2 a celý je situován čistě v přírodě. Při programu Vás tedy nebude nic rozptylovat a Vy si tak budete moci intenzivně vychutnat jedinečné zážitky. Celý areál je rozdělen do několika částí: Icebreakers, Areál nízkých lanových překážek, Tréninková stěna, Areál vysokých lanových překážek, Challenge Tower a Lanovka.
S naší Benefit kartou obdržíte slevu 5% z nabízených programů

Terénní koloběžky - v prázdninových měsících si můžete zařádit na terénních koloběžkách. Vlek Vás vyveze na Sachrův kopec a pak sjíždíte po vysečené sjezdovce.

Motokáry - máte v sobě ducha malého kluka nebo závodníka? Chybí Vám adrenalin? Navštivte největší motokárovou dráhu v západních Krkonoších. S naší Benefit kartou obdržíte v půjčovně slevu 20%.

Fotbal - zatravněné fotbalové hřiště a dvě hřiště tréninková

Koupání - koupaliště v Jablonci nad Jizerou

Celoroční aktivity

Sportovní hala - pro váš aktivní odpočinek je možno využít služeb Sportovní haly (18×36m), která je použitelná téměř pro všechny druhy míčových her (fotbal, tenis, volejbal, basketbal, házená apod.). Tělocvična o rozměrech 12×18m je dobře vybavena cvičebním nářadím, včetně trampolíny. Využít lze i saunu nebo vybavenou posilovnu. Kromě zimních měsíců jsou navíc připraveny venkovní tenisové dvorce a volejbalové hřiště . Tenisové rakety i míčky lze zapůjčit.

Paragliding - letový terén Lysá hora se nachází v I, II. a III. zóně Krkonošského národního park a je určený pro rekreační a výkonnostní termické létáni padákových a závěsných kluzáků. Nadmořská výška start. plochy: 1080 m.

Rafting - nejhezčí a nejtěžší česká přírodní voda z tajícího krkonošského sněhu nabízí skvělý zážitek. Řeka teče v krásných peřejích a dává nám nejlepší možnost vyzkoušet si rafting u nás. Chladná a nevyzpytatelná řeka, mající v rukávu vždy nejedno překvapení, mezi vodáky nazývaná JIZERA MIZERA.

Koupání - krytý bazén v Jilemnici

Půjčovna skútrů a čtyřkolek - přistavení k chatě zdarma.

Apartmán Rokytnice
     Výhled z balkonu apartmánu